Hakkımızda

Hakkımızda

1987 yılından beri Afyonkarahisar’ın bilindik ve tanınmış esnaflarından olan ikram Ali Usta .
Lokantacılık ve restorancılık faaliyeti ile Afyonkarahisar halkına hizmet vermektedir. 

2010 yılı itibari ile modern hayvancılık ve profesyonel besicilikle başlamış olup, doğal yöntemler ile dana beslemeye başlamıştır. Kendi yetiştirmiş olduğu danaları islamı koşullara uygun helal kesim ile kesip kendi restaurantlarında kullanırken müşterilerimizin isteği üzere Afyonkarahisar çarşı merkezde kasap dükkanı açmıştır. Kasap dükkanımızda kendi beslemiş olduğumuz dana ve düve etlerini modern kasap anlayışı ile onlarca çeşiti sizlere sunmaktadır.

Sucuk üretiminde de yılların vermiş olduğu tecrübeyi doğallık ve geleneksellik ile birleştirip “NEREDE O ESKİ SUCUKLAR DENİR YA İŞTE O SUCUKLAR BU SUCUKLAR…” diyeceğiniz ikram Ali Usta sucuklarını üretmeye başladık.

Yaptığımız ilk günden beri beğeni ve teveccühünüze layık olmak için ilkelerimizden kesinlikle taviz vermeden siz değerli müşterilerimizin hizmet vermekten onur duyuyoruz.

İkram Ali Usta

Vizyonumuz;

Helal kesim İslami Koşullara uygun olarak üretmiş olduğumuz doğal ve katkısız Sucuklarımızı Ülkemizde tüm sofralarda görmek Siz değerli müşterilerimizin beğenisi ve teveccüh ile yurtdışına da satışlar yapmak. “NEREDE O ESKİ SUCUKLAR” sorsuna cevap olan firma olmak.

Misyonumuz;

Fabrikalaşan ve doğallığını kaybetmiş koruyucular ve ilaçların çoğaldığı şu günlerde bunların tam zıttı geleneksel yöntemler ile katkısız ilaçsız doğal “Afyon Kasap Sucuğunu” üretip müşterilerimizin beğenisine sunmak.

Alışveriş Sepeti kapat